Ορισμοί 23-24/02

Σάββατο 23/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-23 11:00:2523/02/2019 Κύδων - Σούδα 11:00:2511:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Γεώργιος - - -
2019-02-23 12:00:0123/02/2019 Γρύπας - Φιλαθλητικός 12:00:0112:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-23 12:00:1323/02/2019 Άθλεση2 - ΓΕΗ2 12:00:1312:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -
2019-02-23 12:30:3023/02/2019 Άνεμος - Αρκάδι 12:30:3012:30Κορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Κάγκας Γεώργιος Συκάς Ιωάννης - Αγγελίδης Νικόλαος -
2019-02-23 13:00:1723/02/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 13:00:1713:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Γιαννόπουλος Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-23 14:00:5123/02/2019 Σητειακός - ΓΕΙ 14:00:5114:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-02-23 14:00:5423/02/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 14:00:5414:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Καραλή Βασιλική - - -
2019-02-23 15:00:1123/02/2019 Μεσσαρά - Άθλεση 15:00:1115:00ΚορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-02-23 15:00:2423/02/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 15:00:2415:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-23 16:00:5623/02/2019 Άρης - ΓΕΗ 16:00:5616:00ΚορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-23 17:00:1723/02/2019 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 17:00:1717:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-23 17:00:4023/02/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 17:00:4017:00ΚορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-23 18:00:5523/02/2019 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 18:00:5518:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Καραλή Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-23 19:00:0623/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ 19:00:0619:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-02-23 19:00:1623/02/2019 Χερρονάσιος - Πήγασος 19:00:1619:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -

Κυριακή 24/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-24 10:00:0224/02/2019 Κύδων - Άνεμος 10:00:0210:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-02-24 10:00:3624/02/2019 Φιλαθλητικός - Γιούχτας 10:00:3610:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραλή Βασιλική Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-24 10:00:4924/02/2019 ΟΠΑ - Άνεμος2 10:00:4910:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - - -
2019-02-24 11:00:3624/02/2019 Μεσσαρά - Άθλεση 11:00:3611:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Καραπουλάκης Ευάγγελος Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-02-24 11:00:4524/02/2019 Άρης - ΓΕΗ 11:00:4511:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-24 11:00:5124/02/2019 ΓΕΙ - ΓΕΗ3 11:00:5111:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-02-24 12:00:0324/02/2019 ΟΦΗ - Χερρονάσιος 12:00:0312:00Παγκορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καραλή Βασιλική - - -
2019-02-24 12:00:5724/02/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 12:00:5712:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-24 13:00:5824/02/2019 Άνεμος - Αρκάδι2 13:00:5813:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-02-24 14:00:0224/02/2019 Αετός - Σούδα 14:00:0214:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Σταγάκης Γεώργιος - - -
2019-02-24 15:30:2724/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 15:30:2715:30ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κουνδουράκη Νικολέτα Γιαννόπουλος Νικόλαος Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-02-24 15:30:5524/02/2019 Γιούχτας - Πήγασος 15:30:5515:30ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-02-24 16:00:0424/02/2019 Ηρόδοτος - Άθλεση2 16:00:0416:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κλώτσα Ιωάννα - - - -
2019-02-24 16:00:2924/02/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:2916:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-24 17:00:3724/02/2019 Σούδα2 - Κύδων2 17:00:3717:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-02-24 17:30:3224/02/2019 Αρκάδι - ΓΕΗ 17:30:3217:30ΠαμπαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-02-24 18:00:2424/02/2019 Χερρονάσιος - Ακρωτήρι 18:00:2418:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Καραλή Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-24 18:00:2624/02/2019 Ηρόδοτος - ΟΦΗ 18:00:2618:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-02-24 18:00:4524/02/2019 Κύδων - ΓΕΗ 18:00:4518:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-24 18:30:2224/02/2019 ΓΕΗ - Κύδων 18:30:2218:30ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σπιθάκη Μαρία Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-02-24 19:00:5024/02/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:5019:00ΑνδρώνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Συκάς Ιωάννης Σπαντιδάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-02-24 19:30:5024/02/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 19:30:5019:30ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-02-24 20:00:0824/02/2019 Ηρόδοτος - Χερρονάσιος 20:00:0820:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-02-24 20:30:0624/02/2019 ΓΕΗ2 - Γιούχτας 20:30:0620:30Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία - - - -

Ορισμοί 16-17/02

Σάββατο 16/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-16 09:30:1016/02/2019 Γιούχτας - Ηρόδοτος 09:30:1009:30Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-16 11:00:4016/02/2019 Κύδων2 - Αετός 11:00:4011:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-16 12:00:1916/02/2019 ΟΦΗ - ΓΕΙ 12:00:1912:00Κορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-16 12:00:3216/02/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΗ 12:00:3212:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Κόκκας Θωμάς - - -
2019-02-16 13:00:2616/02/2019 ΣΦΠΧ - ΟΦΗ 13:00:2613:00ΠαίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-16 14:00:2616/02/2019 ΓΕΗ - Πήγασος 14:00:2614:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-16 15:00:1616/02/2019 ΟΦΗ - Πανιώνιος 15:00:1615:00Α2 ΑνδρώνΚλ. ΒΑΚ Αγγελίδης Νικόλαος Κανακάκης Γεώργιος Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-16 15:00:5716/02/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 15:00:5715:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-16 16:00:1116/02/2019 Ακρωτήρι - Αρκάδι 16:00:1116:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - -
2019-02-16 16:00:1316/02/2019 Μεσσαρά - ΖΑΟΝ 16:00:1316:00Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-02-16 16:00:1916/02/2019 Πήγασος - Σητειακός 16:00:1916:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-16 17:00:4216/02/2019 Άρης - Άθλεση 17:00:4217:00ΚορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Αβραμοπούλου Γεωργία Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2019-02-16 17:00:4916/02/2019 Παγχανιακός - Σούδα 17:00:4917:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-16 19:00:3716/02/2019 Κύδων - Άνεμος 19:00:3719:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-16 19:00:4316/02/2019 Σούδα - Αρκάδι 19:00:4319:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κανδηλιεράκης Παύλος Κάγκας Γεώργιος - - -

* Η κ. Φανουράκη έχει οριστεί ως εκπαιδευόμενη

Κυριακή 17/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-17 10:00:0117/02/2019 Πήγασος2 - Γιούχτας 10:00:0110:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-02-17 11:00:2917/02/2019 ΓΕΗ - Γρύπας 11:00:2911:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-17 12:00:1917/02/2019 Πήγασος - Μεσσαρά 12:00:1912:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς - - -
2019-02-17 12:00:4617/02/2019 Άνεμος - Αετός 12:00:4612:00ΠαγκορασίδωνKΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-17 13:00:1117/02/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 13:00:1113:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα Βλαχάκης Εμμανουήλ -
2019-02-17 13:00:4917/02/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 13:00:4913:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-17 13:00:5517/02/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 13:00:5513:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-02-17 14:00:2217/02/2019 ΣΦΠΧ - Γιούχτας 14:00:2214:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Πετακάκη Παρασκευή Κάγκας Γεώργιος - -
2019-02-17 14:00:4717/02/2019 ΓΕΗ - Σούδα 14:00:4714:00ΑνδρώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2019-02-17 15:00:1717/02/2019 Χερρονάσιος - Άρης 15:00:1715:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Αμαριανιτάκης Ιωάννης - Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-02-17 15:00:4317/02/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 15:00:4315:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-02-17 16:00:1417/02/2019 ΟΦΗ- Άθλεση 16:00:1416:00ΠαγκορασίδωνΚλ. ΒΑΚ Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-17 17:00:0617/02/2019 Παγχανιακός - ΓΕΗ 17:00:0617:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Συκάς Ιωάννης Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-17 18:00:2917/02/2019 Χερρονάσιος - Κύδων 18:00:2918:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κόκκας Θωμάς Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-02-17 19:00:0017/02/2019 Πήγασος - Χερρονάσιος 19:00:0019:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-02-17 19:00:1017/02/2019 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:1019:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Συκάς Ιωάννης Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-17 19:00:3917/02/2019 Σούδα - Ακρωτήρι 19:00:3919:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Αγγελίδης Νικόλαος Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-17 20:00:0417/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Ακρωτήρι 20:00:0420:00ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -

* Ο κ. Παπαπαύλος έχει οριστεί ως εκπαιδευόμενος


Ορισμοί 09-10/02

Σάββατο 09/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-09 09:00:3309/02/2019 Άθλεση - ΓΕΗ 09:00:3309:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αβραμοπούλου Γεωργία Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-09 11:00:5709/02/2019 Πήγασος - Μεσσαρά 11:00:5711:00ΚορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-09 12:00:1109/02/2019 Κύδων1 - Αετός 12:00:1112:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-09 13:00:2009/02/2019 ΓΕΗ -ΣΦΠΧ 13:00:2013:00ΕφήβωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κανακάκης Γεώργιος Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-02-09 15:00:0709/02/2019 Σητειακός - Φιλαθλητικός 15:00:0715:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-02-09 16:00:2009/02/2019 Πήγασος - ΟΦΗ 16:00:2016:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-02-09 16:00:5909/02/2019 Άθλεση - Ποσειδών Λουτρακίου 16:00:5916:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ - Κόκκας Θωμάς Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-02-09 17:00:0709/02/2019 Σούδα - Αρκάδι 17:00:0717:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-02-09 18:00:2509/02/2019 ΓΕΙ - Ηρόδοτος 18:00:2518:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης - Παπαπαύλος Ιωάννης - -
2019-02-09 18:00:3909/02/2019 Χερρονάσιος - Άρης 18:00:3918:00ΚορασίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σπιθάκη Μαρία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-09 18:00:4309/02/2019 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 18:00:4318:00ΚορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Αγγελίδης Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-02-09 19:00:3109/02/2019 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:3119:00ΚορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -

Κυριακή 10/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-10 10:00:1310/02/2019 Κύδων2 - Άνεμος3 10:00:1310:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μπρέλλας Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-10 10:00:3210/02/2019 Φιλαθλητικός - Πήγασος 10:00:3210:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-10 10:00:4310/02/2019 Ακρωτήρι - Άνεμος 10:00:4310:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2019-02-10 11:00:2910/02/2019 ΣΦΠΧ - Ν.ΟΠΕΡ 11:00:2911:00ΠαμπαίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-02-10 12:00:0610/02/2019 ΓΕΗ2 - ΓΕΙ 12:00:0612:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σπιθάκη Μαρία - - - -
2019-02-10 12:00:0810/02/2019 Γρύπας - Χερρονάσιος 12:00:0812:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-02-10 12:00:2810/02/2019 Αετός - Κύδων 12:00:2812:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κοκκινάκης Ευτύχιος Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-10 14:00:5110/02/2019 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 14:00:5114:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-10 15:00:2310/02/2019 ΟΦΗ - Μεσσαρά 15:00:2315:00ΠαγκορασίδωνΚλ. ΒΑΚ Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-10 15:00:3910/02/2019 Άρης - Άθλεση 15:00:3915:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-10 15:00:5510/02/2019 Αρκάδι - Πήγασος 15:00:5515:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-02-10 16:00:1210/02/2019 ΓΕΗ - Ακρωτήρι 16:00:1216:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Σπιθάκη Μαρία Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-02-10 16:00:2010/02/2019 ΣΦΠΧ - Χερρονάσιος 16:00:2016:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - -
2019-02-10 17:00:1610/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Γιούχτας 17:00:1617:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-02-10 17:00:2510/02/2019 Ακρωτήρι - Ηρόδοτος 17:00:2517:00ΑνδρώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Αγγελίδης Νικόλαος Κοκκινάκης Ευτύχιος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-10 18:00:2010/02/2019 Χερρονάσιος - ΣΦΠΧ 18:00:2018:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2019-02-10 18:00:2210/02/2019 Κύδων - Παγχανιακός 18:00:2218:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Δημακοπούλου Δέσποινα - -
2019-02-10 19:30:4710/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:30:4719:30ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2019-02-10 20:00:5110/02/2019 Σούδα - Κύδων 20:00:5120:00ΑνδρώνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κοκκινάκης Ευτύχιος Αγγελίδης Νικόλαος Μωραϊτάκη Στέλλα - -

Ορισμοί 02-03/02

Σάββατο 02/02/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-02 09:00:4302/02/2019 Πήγασος 2 - ΓΕΗ 3 09:00:4309:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - - -
2019-02-02 11:00:3302/02/2019 Γιούχτας - ΓΕΙ 11:00:3311:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-02-02 11:30:5302/02/2019 Αρκάδι - ΟΠΑ 11:30:5311:30Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2019-02-02 12:30:5602/02/2019 Γιούχτας - ΓΕΙ 12:30:5612:30Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Σπιθάκη Μαρία - - - -
2019-02-02 13:30:5602/02/2019 Αρκάδι - Ακρωτήρι 13:30:5613:30ΚορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-02-02 14:00:4402/02/2019 ΓΕΗ - Σητειακός 14:00:4414:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-02 15:00:4902/02/2019 Άνεμος 2 - Σούδα 2 15:00:4915:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ Μπρέλλας Ιωάννης - - - -
2019-02-02 15:30:4802/02/2019 Αρκάδι - Κύδων 2 15:30:4815:30Κορασίδων ΒΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-02-02 16:00:2002/02/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 16:00:2016:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2019-02-02 16:00:3102/02/2019 Μεσσαρά - Άρτεμις 16:00:3116:00Pre League ΓυναικώνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-02-02 16:00:3302/02/2019 ΟΦΗ - Πανερυθραϊκός 16:00:3316:00Α2 ΑνδρώνΚλ. ΒΑΚ Τραχαλάκη Ελένη Καραπουλάκης Ευάγγελος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-02-02 16:00:5902/02/2019 Άθλεση - Γρύπας 16:00:5916:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-02-02 17:30:4102/02/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 17:30:4117:30ΠαμπαίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-02-02 18:00:1102/02/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:1118:00ΕφήβωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-02 18:00:3502/02/2019 ΟΦΗ - Φιλαθλητικός 18:00:3518:00Κορασίδων ΒΚλ. ΒΑΚ Αβραμοπούλου Γεωργία Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2019-02-02 18:00:5202/02/2019 Μεσσαρά - Άρης 18:00:5218:00ΠαγκορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Γιαννόπουλος Νικόλαος - - -

Κυριακή 03/03/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-02-03 10:00:4603/02/2019 ΓΕΗ- Φιλαθλητικός 10:00:4610:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Πακιουφάκη Ευρυδίκη Καλεμάκη Πελαγία - - -
2019-02-03 12:00:3703/02/2019 Παγχανιακός - ΣΦΠΧ 12:00:3712:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Μπρέλλας Ιωάννης Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-03 12:00:5003/02/2019 Άνεμος - Αρκάδι 12:00:5012:00ΠαγκορασίδωνKΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Κοκκινάκης Ευτύχιος Συκάς Ιωάννης - - -
2019-02-03 13:00:3003/02/2019 Χερρονάσιος - Σούδα 13:00:3013:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2019-02-03 14:00:3403/02/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 14:00:3414:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Κουνδουράκη Νικολέτα Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Αγγελίδης Νικόλαος -
2019-02-03 14:00:4203/02/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 14:00:4214:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Κόκκας Θωμάς Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-02-03 15:00:2103/02/2019 Γιούχτας - Άθλεση 2 15:00:2115:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -
2019-02-03 16:00:4803/02/2019 Παγχανιακός - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:4816:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2019-02-03 17:00:3403/02/2019 Γιούχτας - Χερρονάσιος 17:00:3417:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-02-03 17:00:3403/02/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:3417:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Πετακάκη Παρασκευή Μπρέλλας Ιωάννης - - -
2019-02-03 17:00:5003/02/2019 Γρύπας - Μεσσαρά 17:00:5017:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Σπιθάκη Μαρία Καραλή Βασιλική - - -
2019-02-03 18:00:1603/02/2019 Κύδων - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:1618:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Σπαντιδάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2019-02-03 19:00:0503/02/2019 ΓΕΗ - Ηρόδοτος 19:00:0519:00ΑνδρώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-02-03 19:00:3803/02/2019 Σούδα - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:3819:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κουνδουράκη Νικολέτα Κάγκας Γεώργιος - - -
2019-02-03 19:00:3903/02/2019 Πήγασος - ΟΦΗ 19:00:3919:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ Καραλή Βασιλική Σπιθάκη Μαρία - - -
2019-02-03 19:00:4003/02/2019 Ακρωτήρι - Κύδων 19:00:4019:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Συκάς Ιωάννης Πετακάκη Παρασκευή Μπρέλλας Ιωάννης - -
2019-02-03 20:00:5403/02/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:5420:00ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Τραχαλάκη Ελένη Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Καρπουζάς Ιωάννης -

Ορισμοί 26-27/01

Σάββατο 26/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-26 16:00:5126/01/2019 Άθλεση - Αστέρας Αγ. Δημητρίου 16:00:5116:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2019-01-26 18:00:0526/01/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 18:00:0518:00ΝεανίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Σπιθάκη Μαρία Αβραμοπούλου Γεωργία Κοκοτσάκης Βασίλειος -
2019-01-26 18:00:4326/01/2019 Ηρόδοτος - ΣΦΠΧ 18:00:4318:00ΕφήβωνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Καραλή Βασιλική - Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-01-26 18:00:5126/01/2019 Αρκάδι 2 - Σούδα 2 18:00:5118:00Παγκορασίδων ΒΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης - - - -
2019-01-26 19:00:3426/01/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:3419:00ΕφήβωνΚλ. ΒΑΚ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς - - -
2019-01-26 20:00:5126/01/2019 Ηρόδοτος - Πήγασος 20:00:5120:00Κορασίδων ΒΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Καραλή Βασιλική - Καλεμάκη Πελαγία - -

Κυριακή 27/01/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-01-27 15:30:3227/01/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Αρκάδι 15:30:3215:30ΚορασίδωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-01-27 16:00:1827/01/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 16:00:1816:00ΠαίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-01-27 18:00:2827/01/2019 Αετός - Αρκάδι 18:00:2818:00ΠαγκορασίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κοκκινάκης Ευτύχιος Ντουμπαρατζή Δέσποινα - - -
2019-01-27 19:30:2627/01/2019 Μεσσαρά - ΓΕΗ 19:30:2619:30ΚορασίδωνΚΛ ΜΟΙΡΩΝ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -