Ορισμοί 18-19/05

Σάββατο 18/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-18 19:00:4118/05/2019 Άθλεση - Μεσσαρά 19:00:4119:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αβραμοπούλου Γεωργία Κόκκας Θωμάς - - -
2019-05-18 19:30:5918/05/2019 Χερρονάσιος - Γρύπας 19:30:5919:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -

Κυριακή 19/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-19 16:00:5919/05/2019 ΟΦΗ - ΓΕΙ 16:00:5916:00Κορασίδων
Κλ. ΒΑΚ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-05-19 19:30:1719/05/2019 Φιλαθλητικός - Γιούχτας 19:30:1719:30Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κανακάκης Γεώργιος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

 


Ορισμοί 11-12/05

Σάββατο 11/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-11 16:00:4911/05/2019 ΓΕΗ - Άρης 16:00:4916:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-05-11 16:00:5111/05/2019 ΓΕΙ - ΟΦΗ 16:00:5116:00Κορασίδων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Παπαπαύλος Ιωάννης - - -
2019-05-11 18:00:4011/05/2019 Φιλαθλητικος - Γιούχτας 18:00:4018:00Κορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-05-11 19:30:5011/05/2019 Αρκάδι - Αετός 19:30:5019:30Κορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -

Κυριακή 12/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-12 16:00:1912/05/2019 Άθλεση - Άρης 16:00:1916:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-05-12 18:00:2412/05/2019 Αετός - Αρκάδι 18:00:2418:00Κορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Δημακοπούλου Δέσποινα - - -
2019-05-12 20:00:1812/05/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 20:00:1820:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -

 


Ορισμοί 2-5/05

Πέμπτη 02/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-02 15:30:5902/05/2019 Άνεμος - Ακρωτήρι 15:30:5915:30Παγκορασίδων
KΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Κανδηλιεράκης Παύλος Κουνδουράκη Νικολέτα - - -

Σάββατο 04/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-04 14:00:1604/05/2019 Άθλεση - ΟΦΗ 14:00:1614:00Παγκορασίδων
Κλ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -
2019-05-04 15:00:0604/05/2019 Ακρωτήρι - Σούδα 15:00:0615:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-05-04 16:00:0704/05/2019 ΓΕΙ - ΓΕΗ2 16:00:0716:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης - - - -
2019-05-04 16:00:0804/05/2019 Άθλεση2 - Ηρόδοτος 16:00:0816:00Παγκορασίδων Β
Κλ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -
2019-05-04 16:00:5104/05/2019 Κύδων2 - Αρκάδι2 16:00:5116:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος - - - -
2019-05-04 17:00:4104/05/2019 ΟΠΑ - Σούδα2 17:00:4117:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-05-04 18:00:2404/05/2019 Παγχανιακός - Αρκάδι 18:00:2418:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Συκάς Ιωάννης Χαριτωνίδου Μαρία - - -

Κυριακή 05/05/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-05-05 10:00:3005/05/2019 Χερρονάσιος - ΟΦΗ 10:00:3010:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραλή Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-05-05 11:00:2005/05/2019 ΓΕΗ3 - ΓΕΙ 11:00:2011:00Παγκορασίδων Β
Κλ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -
2019-05-05 12:00:1105/05/2019 Άνεμος - Κύδων 12:00:1112:00Παγκορασίδων
KΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2019-05-05 12:00:4205/05/2019 ΣΦΠΧ - Αρκάδι 12:00:4212:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-05-05 14:00:5705/05/2019 Παγχανιακός - Ακρωτήρι 14:00:5714:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-05-05 16:00:1205/05/2019 Σούδα - Αετός 16:00:1216:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2019-05-05 18:00:3105/05/2019 Γιούχτας - Πήγασος2 18:00:3118:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - - -

 


Ορισμοί 20-25/04

Σάββατο 20/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-20 10:00:2520/04/2019 ΓΕΗ2 - Άθλεση2 10:00:2510:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος - - - -
2019-04-20 10:00:4020/04/2019 Αρκάδι - Σούδα 10:00:4010:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κανακάκης Γεώργιος - - -
2019-04-20 12:00:3420/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 12:00:3412:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-20 14:00:1520/04/2019 Κύδων - Αετός 14:00:1514:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2019-04-20 16:30:3920/04/2019 Μεσσαρά - Πήγασος 16:30:3916:30Παγκορασίδων
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Φανουράκη Ξανθή - - -
2019-04-20 19:30:2120/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 19:30:2119:30Γυναικών Τελικοί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Τραχαλάκη Ελένη Κανακάκης Γεώργιος Μαρινάτος Ιωάννης - -

Κυριακή 21/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-21 10:00:1721/04/2019 Αρκάδι - Παγχανιακός 10:00:1710:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος - - -
2019-04-21 12:00:2221/04/2019 ΟΦΗ- Ν.ΟΠΕΡ 12:00:2212:00Παμπαίδων
Κλ. ΒΑΚ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-21 12:00:2821/04/2019 Ηρόδοτος - Αρκάδι 12:00:2812:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά Αμαριανιτάκης Ιωάννης - - -
2019-04-21 12:00:5721/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 12:00:5712:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-21 13:00:1021/04/2019 Αετός - Άνεμος 13:00:1013:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-04-21 13:30:0921/04/2019 Πήγασος - Φιλαθλητικός 13:30:0913:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-04-21 14:00:4821/04/2019 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 14:00:4814:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Αγγελίδης Νικόλαος - - - -
2019-04-21 15:00:4321/04/2019 Άνεμος2 - ΟΠΑ 15:00:4315:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Σπαντιδάκη Ελένη - - - -
2019-04-21 17:00:2121/04/2019 Άρης - Χερρονάσιος 17:00:2117:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2019-04-21 17:30:0721/04/2019 ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ 17:30:0717:30Γυναικών Τελικοί
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αγγελίδης Νικόλαος Μαυρέα Χριστίνα - -
2019-04-21 17:30:0921/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 17:30:0917:30Παμπαίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Κόκκας Θωμάς Καραλή Βασιλική - - -
2019-04-21 18:00:2721/04/2019 Κυδων2 - Σούδα2 18:00:2718:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα - - - -
2019-04-21 20:00:2821/04/2019 Κύδων - Ακρωτήρι 20:00:2820:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Σπαντιδάκη Ελένη - - -
2019-04-21 20:00:5921/04/2019 ΓΕΗ - ΣΦΠΧ 20:00:5920:00Ανδρών Τελικοί
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αγγελίδης Νικόλαος Κόκκας Θωμάς Καραλή Βασιλική Βλαχάκης Εμμανουήλ -

Μ. Τετάρτη 24/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-24 16:30:2524/04/2019 Μεσσαρά - Πανιώνιος 16:30:2516:30Pre League Γυναικών
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Δεληκωστίδης Σωτήριος Καραπουλάκης Ευάγγελος Καραλή Βασιλική - -
2019-04-24 18:30:5224/04/2019 Γρύπας - ΓΕΗ 18:30:5218:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη Μαυρέα Χριστίνα - - -

Μ. Πέμπτη 25/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-25 11:00:4425/04/2019 Άθλεση2 - Γιούχτας 11:00:4411:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Μαυρέα Χριστίνα - - - -

Ορισμοί 13-15/04

Σάββατο 13/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-13 10:00:4713/04/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 10:00:4710:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-13 11:30:3213/04/2019 Άνεμος2 - Κύδων2 11:30:3211:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-13 13:00:1613/04/2019 Γρύπας - Μεσσαρά 13:00:1613:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Σούρλα Αικατερίνη - - -
2019-04-13 15:00:0313/04/2019 Άρης - Μεσσαρά 15:00:0315:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΓΟΥΡΝΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2019-04-13 15:00:1113/04/2019 ΟΦΗ - Γιούχτας 15:00:1115:00Κορασίδων Κατάταξη
Κλ. ΒΑΚ
Καραλή Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-13 17:00:4313/04/2019 ΟΠΑ - Αρκάδι2 17:00:4317:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Μωραϊτάκη Στέλλα - - - -
2019-04-13 17:00:4613/04/2019 ΟΦΗ - Ηρόδοτος 17:00:4617:00Παμπαίδων
Κλ. ΒΑΚ
Καραλή Βασιλική Μαυρέα Χριστίνα - - -
2019-04-13 18:00:0913/04/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:0918:00Παίδων Τελικοί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κανδηλιεράκης Παύλος Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -
2019-04-13 18:00:1913/04/2019 Χερρονάσιος - Φιλαθλητικός 18:00:1918:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αβραμοπούλου Γεωργία Καραπουλάκης Ευάγγελος - - -
2019-04-13 20:00:1313/04/2019 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 20:00:1320:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Γιαννόπουλος Νικόλαος Συκάς Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -

Κυριακή 14/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-14 10:00:5214/04/2019 Άνεμος3 - Κύδων2 10:00:5210:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-14 10:30:4414/04/2019 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 10:30:4410:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2019-04-14 11:00:0314/04/2019 Μεσσαρά - Γρύπας 11:00:0311:00Παγκορασίδων
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-04-14 11:30:0214/04/2019 ΓΕΗ3 - Πήγασος2 11:30:0211:30Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς - - - -
2019-04-14 14:00:5214/04/2019 Πήγασος - ΓΕΗ 14:00:5214:00Γυναικών Χιαστί
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ
Κόκκας Θωμάς Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καλεμάκη Πελαγία - -
2019-04-14 15:00:5614/04/2019 Αρκάδι - Άνεμος 15:00:5615:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-14 16:30:5614/04/2019 ΣΦΠΧ - Παγχανιακός 16:30:5616:30Παγκορασίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Χαριτωνίδου Μαρία - - -
2019-04-14 17:00:4314/04/2019 Σούδα2 - Άνεμος2 17:00:4317:00Παγκορασίδων Β
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κάγκας Γεώργιος - - - -
2019-04-14 17:00:5014/04/2019 Αρκάδι - ΓΕΗ 17:00:5017:00Παμπαίδων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Κλώτσα Ιωάννα - - -
2019-04-14 18:30:4414/04/2019 ΟΦΗ - Πήγασος 18:30:4418:30Παγκορασίδων
Κλ. ΒΑΚ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Καραλή Βασιλική - - -
2019-04-14 19:00:0214/04/2019 Φιλαθλητικός - ΓΕΗ 19:00:0219:00Παγκορασίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2019-04-14 19:00:0514/04/2019 Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ 19:00:0519:00Γυναικών Χιαστί
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Κανακάκης Γεώργιος Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2019-04-14 19:00:4914/04/2019 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 19:00:4919:00Ανδρών Τελικοί
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη Καρπουζάς Ιωάννης -

Δευτέρα 15/04/2019

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2019-04-15 15:45:3715/04/2019 Μεσσαρά - ΧΑΝΘ 15:45:3715:45Pre League Γυναικών
ΚΛ ΜΟΙΡΩΝ
Αγγελίδης Νικόλαος Γιαννόπουλος Νικόλαος Κουνδουράκη Νικολέτα Καρπουζάς Ιωάννης -