Ορισμοί διαιτητών 20-21/10

Σάββατο 20/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-10-20 15:00:2920/10/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 15:00:2915:00ΕφήβωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - -
2018-10-20 16:00:0720/10/2018 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:0716:00ΕφήβωνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Στεφανάκης Σωτήριος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2018-10-20 16:00:3520/10/2018 Άθλεση - ΓΕΗ 16:00:3516:00ΝεανίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-10-20 17:00:1920/10/2018 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:1917:00ΝεανίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Πετακάκη Παρασκευή Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-10-20 18:00:5420/10/2018 Άρης - Πήγασος 18:00:5418:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-10-20 19:00:0020/10/2018 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:0019:00ΝεανίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -

Κυριακή 21/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-10-21 12:00:5221/10/2018 Αθλεση - Νηρέας Χίου 12:00:5212:00Α2 ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης -
2018-10-21 17:00:0521/10/2018 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:0517:00ΝεανίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2018-10-21 18:00:5421/10/2018 ΣΦΠΧ - Κύδων 18:00:5418:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2018-10-21 20:00:3321/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 20:00:3320:00Κύπελο ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα -


Ορισμοί διαιτητών 13-14/10

Σάββατο 13/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-10-13 12:00:4813/10/2018 ΓΕΗ - Άρης Γουρνών 12:00:4812:00ΝεανίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Στεφανάκης Σωτήριος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-10-13 14:00:1913/10/2018 Πήγασος - Άθλεση 14:00:1914:00ΝεανίδωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραλή Βασιλική Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-10-13 17:00:2213/10/2018 Σούδα - Ηρόδοτος 17:00:2217:00ΕφήβωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2018-10-13 17:00:3313/10/2018 ΓΕΙ - ΓΕΗ 17:00:3317:00ΕφήβωνΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα - -
2018-10-13 18:00:2813/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 18:00:2818:00ΕφήβωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-10-13 18:00:5513/10/2018 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 18:00:5518:00ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μωραϊτάκη Στέλλα - -
2018-10-13 19:00:5113/10/2018 Σούδα - Παγχανιακός 19:00:5119:00ΝεανίδωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Συκάς Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -

Κυριακή 14/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-10-14 15:00:2014/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 15:00:2015:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα -
2018-10-14 17:00:1514/10/2018 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 17:00:1517:00ΓυναικώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα -
2018-10-14 18:00:0414/10/2018 ΓΕΗ - Πήγασος 18:00:0418:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία -
2018-10-14 18:00:2814/10/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 18:00:2818:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Σπαντιδάκη Ελένη -
2018-10-14 19:00:2514/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 19:00:2519:00Κύπελο ΑνδρώνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα -
2018-10-14 19:00:3314/10/2018 Χερρονάσιος - Γιούχτας 19:00:3319:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Στεφανάκης Σωτήριος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία -
2018-10-14 21:00:3014/10/2018 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 21:00:3021:00Κύπελο ΑνδρώνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Στεφανάκης Σωτήριος Μιχαηλίδη Ευθυμία -


Ορισμοί διαιτητών 6-7/10

Σάββατο 6/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-10-06 16:00:2006/10/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 16:00:2016:00ΕφήβωνΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Στεφανάκης Σωτήριος Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-10-06 17:00:3306/10/2018 Ακρωτήρι - Σούδα 17:00:3317:00ΝεανίδωνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2018-10-06 17:00:4306/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 17:00:4317:00ΕφήβωνΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - -
2018-10-06 17:30:2306/10/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 17:30:2317:30ΕφήβωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κουνδουράκη Νικολέτα Τζουρμπάκη Λαμπρινή - -
2018-10-06 19:30:5306/10/2018 Παγχανιακός - Κύδων 19:30:5319:30ΝεανίδωνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Σπαντιδάκη Ελένη Μπρέλλας Ιωάννης - -

Κυριακή 7/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-10-07 17:00:4107/10/2018 Πήγασος - Κύδων 17:00:4117:00ΓυναικώνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη -
2018-10-07 17:00:4507/10/2018 Γιούχτας - Αρκάδι 17:00:4517:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ Στεφανάκης Σωτήριος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά -
2018-10-07 18:00:0007/10/2018 ΓΕΙ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:0018:00ΕφήβωνΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα - -
2018-10-07 18:00:1007/10/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:1018:00ΓυναικώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη -
2018-10-07 18:00:1207/10/2018 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 18:00:1218:00ΓυναικώνΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη -
2018-10-07 18:00:3507/10/2018 Χερρονάσιος - Ν. ΟΠΕΡ 18:00:3518:00ΕφήβωνΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Καραπουλάκης Ευάγγελος Σπιθάκη Μαρία Μωυσιάδου Δήμητρα -
2018-10-07 19:00:1107/10/2018 ΓΕΗ -Ηρόδοτος 19:00:1119:00ΕφήβωνΚΛ. ΛΙΝΤΟ Καραλή Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-10-07 19:00:4607/10/2018 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:4619:00ΕφήβωνΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - -

Τετάρτη 10/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής
2018-10-10 19:00:4510/10/2018 ΣΦΠΧ - Κύδων 19:00:4519:00Κύπελο ΑνδρώνΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ Κανδηλιεράκης Παύλος Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα -