Ορισμοί 17-18/12
16/12/2022
Τοπικές Κατηγορίες
Σάββατο 17/12/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΕΙ - Αρκάδι | Παμπαίδων | ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | Πετράκης Ιωάννης | - | Καπαράκη Ελένη | - | - | ||
Αρκάδι - Αετός | Δημακοπούλου Δέσποινα | - | Αστρινάκης Στυλιανός | - | - | ||||
ΟΦΗ - ΣΦΠΧ | Παίδων | ΚΛ. ΒΑΚ | Παπαδάκη Αναστασία | Καραπουλάκης Ευάγγελος | - | - | - | ||
ΓΕΙ - Αρκάδι | Παίδων | ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | Πετράκης Ιωάννης | - | Καπαράκη Ελένη | - | - | ||
Μεσσαρά - ΟΦΗ | Κορασίδων | ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ | Συκάς Ιωάννης | Καλαντίδου Αικατερίνη | - | - | - | ||
ΓΕΙ - Χερρονάσιος | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | Πετράκης Ιωάννης | - | Κουδουμά Όλγα | - | - | ||
Άθλεση - Άρης | Κορασίδων | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Κοπιδάκης Ιωάννης | Κόκκας Θωμάς | - | - | - | ||
Κύδων - Ακρωτήρι | Κορασίδων | ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ | Κανδηλιεράκης Παύλος | Κοκκινάκης Ευτύχιος | - | - | - | ||
Γιούχτας - ΓΕΗ2 | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | Πετροπούλου Γεωργία | - | - | - | ||
Πήγασος - ΓΕΗ | Κορασίδων | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Καραπουλάκης Ευάγγελος | Κοπιδάκης Ιωάννης | - | - | - | ||
Σούδα - ΣΦΠΧ | Κορασίδων | ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ | Λινοξυλάκη Δανάη | Χαριτωνίδου Μαρία | - | - | - |
Κυριακή 18/12/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Χερρονάσιος - Ηρόδοτος | Παγκορασίδων | ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Παπαδάκη Ανθή | Αγγελίδης Νικόλαος | - | - | - | ||
Ν.ΟΠΕΡ - Κύδων | Παγκορασίδων | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Ξυδάκης Γεώργιος | Κουνδουράκη Νικολέτα | - | - | - | ||
ΓΕΗ2 - ΓΕΗ | Παμπαίδων | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | Συκάς Ιωάννης | - | - | - | ||
Μεσσαρά - Σητειακός | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ | Κοπιδάκης Ιωάννης | Πετροπούλου Γεωργία | - | - | - | ||
Αρκάδι - Ακρωτήρι | Ανδρών | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Κουνδουράκη Νικολέτα | Ξυδάκης Γεώργιος | Δημακοπούλου Δέσποινα | - | - | ||
Αρκάδι - ΣΦΠΧ | Γυναικών | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Χαριτωνίδου Μαρία | Δημακοπούλου Δέσποινα | Τραχαλάκη Ελένη | - | - | ||
ΓΕΗ - Χερρονάσιος | Γυναικών | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Συκάς Ιωάννης | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | Κληματσίδα Παναγιώτα | - | - | ||
Πηγασος - ΓΕΗ | Παγκορασίδων | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Κοπιδάκης Ιωάννης | Κληματσίδα Παναγιώτα | - | - | - | ||
Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΙ | Ανδρών | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Τραχαλάκη Ελένη | Δημακοπούλου Δέσποινα | Χαριτωνίδου Μαρία | - | - | ||
Άνεμος - Σούδα | Παγκορασίδων | ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ | Κανδηλιεράκης Παύλος | Κοκκινάκης Ευτύχιος | - | - | - | ||
ΟΦΗ - Κύδων | Γυναικών | ΚΛ. ΒΑΚ | Κόκκας Θωμάς | Καραπουλάκης Ευάγγελος | Παπαδάκη Ανθή | - | - | ||
Άθλεση - Μεσσαρά | Γυναικών | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Αγγελίδης Νικόλαος | Συκάς Ιωάννης | Κληματσίδα Παναγιώτα | - | - | ||
Αετός - ΣΦΠΧ | Παγκορασίδων | ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ | Λινοξυλάκη Δανάη | Ξυδάκης Γεώργιος | - | - | - |
Εθνικές Κατηγορίες
Σάββατο 17/12/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΟΦΗ - Ολυμπιακός | ΚΛ. ΒΑΚ | Τραχαλάκη Ελένη | Αγγελίδης Νικόλαος | Παπαδάκη Ανθή | Κοκοτσάκης Βασίλειος |
Κουνδουράκη Νικολέτα Ξυδάκης Γεώργιος |
Κυριακή 18/12/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΕΗ - Άθληση Μυτιλήνης | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Καραπουλάκης Ευάγγελος | Κόκκας Θωμάς | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | - | - |
Ορισμοί 10-11/12
09/12/2022
Τοπικές Κατηγορίες
Σάββατο 10/12/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΕΗ - Άρης Γουρνών | Κορασίδων | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Αβραμοπούλου Γεωργία | Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα | - | - | - | ||
Γρύπας - Πήγασος2 | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ | Μανωλάκης Γεώργιος | ΠΛΙΟΥ Αικατερίνη | - | - | - | ||
ΣΦΠΧ - Αρκάδι | Παμπαίδων | ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ | Ξυδάκης Γεώργιος | Κοκκινάκης Ευτύχιος | - | - | - | ||
Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Δημακοπούλου Δέσποινα | Αγγελίδης Νικόλαος | - | - | - | ||
Ηρόδοτος - Σητειακός | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Καλαντίδου Αικατερίνη | Φραγκιαδάκη Ειρήνη | - | - | - | ||
Σούδα - Αρκάδι | Κορασίδων | ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ | Ξυδάκης Γεώργιος | Κουνδουράκη Νικολέτα | - | - | - | ||
ΓΕΗ2 - Μεσσαρά | Παμπαίδων | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Αβραμοπούλου Γεωργία | Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα | - | - | - | ||
Γιούχτας - ΟΦΗ2 | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ | Μανωλάκης Γεώργιος | ΠΛΙΟΥ Αικατερίνη | - | - | - | ||
Πήγασος - Μεσσαρά | Κορασίδων | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Κόκκας Θωμάς | Παπαδάκη Ανθή | - | - | - | ||
Κύδων2 - Άνεμος | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ | Σταυρουλάκη Μαρία | Κανδηλιεράκης Παύλος | - | - | - | ||
Χερρονάσιος - ΓΕΗ2 | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Καλαντίδου Αικατερίνη | Φραγκιαδάκη Ειρήνη | - | - | - | ||
Κύδων - Αετός | Κορασίδων | ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ | Λινοξυλάκη Δανάη | Σταυρουλάκη Μαρία | - | - | - | ||
Κύδων - Ακρωτήρι | Γυναικών | ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ | Λινοξυλάκη Δανάη | Τραχαλάκη Ελένη |
Κουνδουράκη Νικολέτα Ξυδάκης Γεώργιος |
- | - | ||
Άθλεση - ΟΦΗ | Κορασίδων | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Καραπουλάκης Ευάγγελος | ΠΛΙΟΥ Αικατερίνη | - | - | - | ||
ΣΦΠΧ -Ακρωτήρι | Κορασίδων | ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ | Χαριτωνίδου Μαρία | Αγγελίδης Νικόλαος | - | - | - |
Κυριακή 11/12/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γρύπας - Πήγασος | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | - | - | - | - | ||
ΓΕΗ2 - ΟΦΗ2 | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Φραγκιαδάκη Ειρήνη | - | - | - | - | ||
ΓΕΙ - Αρκάδι | Ανδρών | ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | Αβραμοπούλου Γεωργία | Καραπουλάκης Ευάγγελος | Πετράκης Ιωάννης | - | - | ||
ΟΦΗ - ΓΕΗ | Παμπαίδων | ΚΛ. ΒΑΚ | Φραγκιαδάκη Ειρήνη | Συκάς Ιωάννης | - | - | - | ||
ΓΕΙ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | Πετράκης Ιωάννης | - | - | - | - | ||
Ακρωτήρι - Ν.ΟΠΕΡ | Ανδρών | ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ | Κανδηλιεράκης Παύλος | Χαριτωνίδου Μαρία | Κοκκινάκης Ευτύχιος | - | - | ||
Άθλεση2 - Μεσσαρά | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Συκάς Ιωάννης | - | - | - | - | ||
Χερρονάσιος - Πήγασος | Γυναικών | ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Μανωλάκης Γεώργιος | Παπαδάκη Ανθή | - | - | - | ||
ΟΦΗ - Αρκάδι | Γυναικών | ΚΛ. ΒΑΚ | Δημακοπούλου Δέσποινα | Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος | Φραγκιαδάκη Ειρήνη | - | - | ||
ΓΕΗ - Άθλεση | Γυναικών | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Καραπουλάκης Ευάγγελος | Συκάς Ιωάννης | Αβραμοπούλου Γεωργία | - | - |
Εθνικές Κατηγορίες
Κυριακή 11/12/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΦΠΧ - ΓΣ Κερατέας | ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ | Αγγελίδης Νικόλαος | Κουνδουράκη Νικολέτα | Λινοξυλάκη Δανάη | - | - | |||
Ν.ΟΠΕΡ - Αργυρούπολη | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Κόκκας Θωμάς | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | Ξυδάκης Γεώργιος | - | - |
Ορισμοί 03-04/12
02/12/2022
Τοπικές Κατηγορίες
Σάββατο 03/12/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ | Παίδων | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Δημακοπούλου Δέσποινα | Αγγελίδης Νικόλαος | - | - | - | ||
ΟΦΗ - ΓΕΗ | Κορασίδων | ΚΛ. ΒΑΚ | Παπαδάκη Αναστασία | Καραπουλάκης Ευάγγελος | - | - | - | ||
ΓΕΙ - ΟΦΗ | Παίδων | ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | Πετράκης Ιωάννης | - | Καπαράκη Ελένη | - | - | ||
Αρκάδι - ΓΕΗ | Παίδων | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Αγγελίδης Νικόλαος | Δημακοπούλου Δέσποινα | - | - | - | ||
Άρης - Πήγασος | Κορασίδων | ΚΛ. ΓΟΥΡΝΩΝ | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | Αβραμοπούλου Γεωργία | - | - | - | ||
ΟΦΗ2 - Χερρονάσιος | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΒΑΚ | Παπαδάκη Αναστασία | Καραπουλάκης Ευάγγελος | - | - | - | ||
Μεσσαρά2 - Ηρόδοτος | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ | Καλαντίδου Αικατερίνη | Κοπιδάκης Ιωάννης | - | - | - | ||
ΓΕΗ2 - ΓΕΙ | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Παπαδάκη Ανθή | Πετροπούλου Γεωργία | - | - | - | ||
Αρκάδι - Κύδων | Κορασίδων | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Δημακοπούλου Δέσποινα | - | Αστρινάκης Στυλιανός | - | - | ||
Ακρωτήρι - Σούδα | Κορασίδων | ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ | Κουνδουράκη Νικολέτα | Αγγελίδης Νικόλαος | - | - | - | ||
Σητειακός - Γρύπας | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ | Πετράκης Ιωάννης | - | Καπαράκη Ελένη | - | - | ||
Μεσσαρά - Άθλεση | Κορασίδων | ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ | Κοπιδάκης Ιωάννης | Καλαντίδου Αικατερίνη | - | - | - | ||
Άνεμος - Ν.ΟΠΕΡ | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ | Ξυδάκης Γεώργιος | Τραχαλάκη Ελένη | - | - | - | ||
Αετός - ΣΦΠΧ | Κορασίδων | ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ | Κανδηλιεράκης Παύλος | Κοκκινάκης Ευτύχιος | - | - | - | ||
Πήγασος - Γιούχτας | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Παπαδάκη Ανθή | Κόκκας Θωμάς | - | - | - | ||
Άνεμος2 - Κύδων2 | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΚΛΑΔΙΣΟΥ | Ξυδάκης Γεώργιος | Τραχαλάκη Ελένη | - | - | - |
Κυριακή 04/12/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Φιλαθλητικός - Άρης | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Μανωλάκης Γεώργιος | - | - | - | - | ||
ΓΕΗ - Χερρονάσιος | Παγκορασίδων | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | Κοπιδάκης Ιωάννης | - | - | - | ||
Σειτιακός - ΓΕΙ | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΣΗΤΕΙΑΣ | Πετράκης Ιωάννης | - | - | - | - | ||
Μεσσαρά - ΓΕΗ2 | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ | Παπαδάκη Ανθή | - | - | - | - | ||
Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ | Παίδων | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος | - | Αστρινάκης Στυλιανός | - | - | ||
Πήγασος2 - Άθλεση2 | Παγκορασίδων Β | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Μανωλάκης Γεώργιος | - | - | - | - | ||
Ηρόδοτος - Άθλεση | Παγκορασίδων | ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κοπιδάκης Ιωάννης | Κληματσίδα Παναγιώτα | - | - | - | ||
Μεσσαρά - Χερρονάσιος | Γυναικών | ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ | Αβραμοπούλου Γεωργία | Παπαδάκη Αναστασία | Παπαδάκη Ανθή | - | - | ||
ΣΦΠΧ - Κύδων | Γυναικών | ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ | Κουνδουράκη Νικολέτα | Κανδηλιεράκης Παύλος | Ξυδάκης Γεώργιος | - | - | ||
Ακρωτήρι - ΟΦΗ | Γυναικών | ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ | Χαριτωνίδου Μαρία | Τραχαλάκη Ελένη | Λινοξυλάκη Δανάη | - | - | ||
Πήγασος - ΓΕΗ | Γυναικών | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Κόκκας Θωμάς | Καραπουλάκης Ευάγγελος | Κληματσίδα Παναγιώτα | - | - |
Εθνικές Κατηγορίες
Κυριακή 04/12/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΕΗ - Ιωνικός Νίκαιας | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Καραπουλάκης Ευάγγελος | Κόκκας Θωμάς | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | - | - |
Ορισμοί 26-27/11
26/11/2022
Τοπικές Κατηγορίες
Σάββατο 26/11/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γρύπας - Ηρόδοτος | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΜΕΛΕΣΣΩΝ | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | Αβραμοπούλου Γεωργία | - | - | - | ||
ΓΕΗ - ΓΕΙ | Παίδων | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Παπαδάκη Ανθή | Σαπουντζή Μαρία | - | - | - | ||
ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ | Νεανίδων Χιαστί | ΚΛ. ΒΑΚ | Καραπουλάκης Ευάγγελος | Συκάς Ιωάννης | Παπαδάκη Αναστασία | - | - | ||
ΓΕΗ - Μεσσαρά | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Παπαδάκη Ανθή | Πετροπούλου Γεωργία | - | - | - | ||
Γιούχτας - Σητειακός | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ | Μανωλάκης Γεώργιος | Καπλάνη Θεοδώρα – Παναγιώτα | - | - | - | ||
ΣΦΠΧ - Αρκάδι | Παίδων | ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ | Σπαντιδάκη Ελένη | Κουνδουράκη Νικολέτα | - | - | - | ||
Κύδων - Πήγασος | Νεανίδων Χιαστί | ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ | Αγγελίδης Νικόλαος | Χαριτωνίδου Μαρία | Σταυρουλάκη Μαρία | Καρπουζάς Ιωάννης | - |
Κυριακή 27/11/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ηρόδοτος - Άθλεση | Νεανίδων | ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | Μανωλάκης Γεώργιος | - | - | - | ||
Χερρονάσιος - Πήγασος | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Κοπιδάκης Ιωάννης | Συκάς Ιωάννης | - | - | - | ||
ΓΕΗ - Μεσσαρά | Γυναικών | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Αβραμοπούλου Γεωργία | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | Καλαντίδου Αικατερίνη | - | - | ||
ΓΕΙ - ΟΦΗ2 | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | Πετράκης Ιωάννης | - | Χατζάκη Γεωργία | - | - | ||
Αρκάδι - Ακρωτήρι | Γυναικών | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Κουνδουράκη Νικολέτα | Σπαντιδάκη Ελένη | Σταυρουλάκη Μαρία | - | - | ||
Άθλεση - Πήγασος | Γυναικών | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Συκάς Ιωάννης | Αβραμοπούλου Γεωργία | Φραγκιαδάκη Ειρήνη | - | - | ||
ΟΦΗ - ΣΦΠΧ | Γυναικών | ΚΛ. ΒΑΚ | Καραπουλάκης Ευάγγελος | Κόκκας Θωμάς | Παπαδάκη Αναστασία | Βλαχάκης Εμμανουήλ | - |
Εθνικές Κατηγορίες
Κυριακή 27/11/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΕΗ - ΣΦΑΜ Φοίβος | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Κόκκας Θωμάς | Καραπουλάκης Ευάγγελος | Καλαντίδου Αικατερίνη | - | - | |||
Ν.ΟΠΕΡ - Ιωνικός Νίκαιας | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Σπαντιδάκη Ελένη | Κουνδουράκη Νικολέτα | Σταυρουλάκη Μαρία | - | - | |||
ΟΦΗ - Φοίνικας Σύρου | ΚΛ. ΒΑΚ | Αγγελίδης Νικόλαος | Τραχαλάκη Ελένη | Παπαδάκη Αναστασία |
Μανωλάκης Γεώργιος Ξυδάκης Γεώργιος |
Κοκοτσάκης Βασίλειος |
Ορισμοί 19-20/11
18/11/2022
Τοπικές Κατηγορίες
Σάββατο 19/11/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΟΦΗ - ΓΕΗ | Παίδων | ΚΛ. ΒΑΚ | Καλαντίδου Αικατερίνη | Μανωλάκης Γεώργιος | - | - | - | ||
Αρκάδι - Ν.ΟΠΕΡ | Παίδων | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Δημακοπούλου Δέσποινα | Παπαδάκη Αναστασία | - | - | - | ||
Ηρόδοτος - Γιούχτας | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Αβραμοπούλου Γεωργία | Ανυφαντάκη Φρειδερίκη | - | - | - | ||
ΟΦΗ2 - ΓΕΗ2 | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΒΑΚ | Καλαντίδου Αικατερίνη | ΠΛΙΟΥ Αικατερίνη | - | - | - | ||
Πήγασος2 - ΓΕΙ | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Παπαδάκη Ανθή | Πετροπούλου Γεωργία | - | - | - | ||
Πήγασος - Κύδων | Νεανίδων Χιαστί | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Κόκκας Θωμάς | Αβραμοπούλου Γεωργία | Παπαδάκη Ανθή | - | - | ||
Μεσσαρά2 - Γρύπας | Κορασίδων Β | ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ | Μανωλάκης Γεώργιος | ΠΛΙΟΥ Αικατερίνη | - | - | - |
Κυριακή 20/11/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΓΕΗ - Ν.ΟΠΕΡ | Εφήβων | ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Συκάς Ιωάννης | Μανωλάκης Γεώργιος | Φραγκιαδάκη Ειρήνη | - | - | ||
Πήγασος - Μεσσαρά | Γυναικών | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Κόκκας Θωμάς | Αβραμοπούλου Γεωργία | Κοπιδάκης Ιωάννης | - | - | ||
Αρκάδι - Κύδων | Γυναικών | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Χαριτωνίδου Μαρία | Τραχαλάκη Ελένη | Παπαδάκη Αναστασία | - | - | ||
Ακρωτήρι - ΣΦΠΧ | Γυναικών | ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ | Κουνδουράκη Νικολέτα | Ξυδάκης Γεώργιος | Σπαντιδάκη Ελένη | - | - | ||
Ν.ΟΠΕΡ - ΟΦΗ | Νεανίδων Χιαστί | ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Τραχαλάκη Ελένη | Χαριτωνίδου Μαρία | Παπαδάκη Αναστασία | - | - | ||
Άθλεση - Χερρονάσιος | Γυναικών | ΚΛ. ΛΙΝΤΟ | Πακιουφάκη Ευρυδίκη | Παπαδάκη Αναστασία | Κοπιδάκης Ιωάννης | - | - |
Εθνικές Κατηγορίες
Κυριακή 20/11/2022
Ημερομηνία | Γεγονός | Ώρα | Πρωτάθλημα | Τόπος διεξαγωγής | 1ος Διαιτητής | 2ος Διαιτητής | Σημειωτής | Παρατηρητής | Επόπτες |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ΣΦΠΧ - Ολυμπιάς | ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ | Αγγελίδης Νικόλαος | Κανδηλιεράκης Παύλος | Λινοξυλάκη Δανάη | - | - |
Ο λογαριασμός μου
Σε περίπτωση που τα στοιχεία σας δεν είναι σωστά, παρακαλούμε να συμπληρώσετε τα σωστά στην φόρμα: