Ορισμοί διαιτητών 20-21/10

Σάββατο 20/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-20 15:00:2920/10/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΙ 15:00:2915:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -
2018-10-20 16:00:0720/10/2018 Ηρόδοτος - Ν.ΟΠΕΡ 16:00:0716:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Στεφανάκης Σωτήριος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - - -
2018-10-20 16:00:3520/10/2018 Άθλεση - ΓΕΗ 16:00:3516:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-10-20 17:00:1920/10/2018 Ακρωτήρι - Κύδων 17:00:1917:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2018-10-20 18:00:5420/10/2018 Άρης - Πήγασος 18:00:5418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2018-10-20 19:00:0020/10/2018 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:0019:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -

Κυριακή 21/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-21 12:00:5221/10/2018 Αθλεση - Νηρέας Χίου 12:00:5212:00Α2 Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αμαριανιτάκης Ιωάννης - -
2018-10-21 17:00:0521/10/2018 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 17:00:0517:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-10-21 18:00:5421/10/2018 ΣΦΠΧ - Κύδων 18:00:5418:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-10-21 20:00:3321/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΓΕΗ 20:00:3320:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -


Ορισμοί διαιτητών 13-14/10

Σάββατο 13/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-13 12:00:4813/10/2018 ΓΕΗ - Άρης Γουρνών 12:00:4812:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Στεφανάκης Σωτήριος Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2018-10-13 14:00:1913/10/2018 Πήγασος - Άθλεση 14:00:1914:00Νεανίδων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραλή Βασιλική Πακιουφάκη Ευρυδίκη - - -
2018-10-13 17:00:2213/10/2018 Σούδα - Ηρόδοτος 17:00:2217:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-10-13 17:00:3313/10/2018 ΓΕΙ - ΓΕΗ 17:00:3317:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα - - -
2018-10-13 18:00:2813/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 18:00:2818:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - - -
2018-10-13 18:00:5513/10/2018 ΣΦΠΧ - Ακρωτήρι 18:00:5518:00Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Ντουμπαρατζή Δέσποινα Μωραϊτάκη Στέλλα - - -
2018-10-13 19:00:5113/10/2018 Σούδα - Παγχανιακός 19:00:5119:00Νεανίδων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -

Κυριακή 14/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-14 15:00:2014/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Παγχανιακός 15:00:2015:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαρινάτος Ιωάννης Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-10-14 17:00:1514/10/2018 Αρκάδι - ΣΦΠΧ 17:00:1517:00Γυναικών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-10-14 18:00:0414/10/2018 ΓΕΗ - Πήγασος 18:00:0418:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Αβραμοπούλου Γεωργία - -
2018-10-14 18:00:2814/10/2018 Κύδων - Ακρωτήρι 18:00:2818:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Τραχαλάκη Ελένη Σπαντιδάκη Ελένη - -
2018-10-14 19:00:2514/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ 19:00:2519:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης Κλώτσα Ιωάννα - -
2018-10-14 19:00:3314/10/2018 Χερρονάσιος - Γιούχτας 19:00:3319:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Στεφανάκης Σωτήριος Αμαριανιτάκης Ιωάννης Μιχαηλίδη Ευθυμία - -
2018-10-14 21:00:3014/10/2018 Χερρονάσιος - ΓΕΗ 21:00:3021:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Στεφανάκης Σωτήριος Μιχαηλίδη Ευθυμία - -


Ορισμοί διαιτητών 6-7/10

Σάββατο 6/10/2018

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-06 16:00:2006/10/2018 Ηρόδοτος - ΓΕΙ 16:00:2016:00Εφήβων
ΚΛ. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ
Στεφανάκης Σωτήριος Μιχαηλίδη Ευθυμία - - -
2018-10-06 17:00:3306/10/2018 Ακρωτήρι - Σούδα 17:00:3317:00Νεανίδων
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - - -
2018-10-06 17:00:4306/10/2018 Ν.ΟΠΕΡ - Σούδα 17:00:4317:00Εφήβων
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος Μαρινάτος Ιωάννης - - -
2018-10-06 17:30:2306/10/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 17:30:2317:30Εφήβων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κουνδουράκη Νικολέτα Τζουρμπάκη Λαμπρινή - - -
2018-10-06 19:30:5306/10/2018 Παγχανιακός - Κύδων 19:30:5319:30Νεανίδων
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Σπαντιδάκη Ελένη Μπρέλλας Ιωάννης - - -

Κυριακή 7/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-07 17:00:4107/10/2018 Πήγασος - Κύδων 17:00:4117:00Γυναικών
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Αμαριανιτάκης Ιωάννης Κόκκας Θωμάς Πακιουφάκη Ευρυδίκη - -
2018-10-07 17:00:4507/10/2018 Γιούχτας - Αρκάδι 17:00:4517:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΡΧΑΝΩΝ
Στεφανάκης Σωτήριος Σταμουλάκη Ελευθερία Χαρά - -
2018-10-07 18:00:0007/10/2018 ΓΕΙ - Ν.ΟΠΕΡ 18:00:0018:00Εφήβων
ΚΛ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Πετράκης Ιωάννης Κουδουμά Όλγα - - -
2018-10-07 18:00:1007/10/2018 ΣΦΠΧ - ΓΕΗ 18:00:1018:00Γυναικών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Τραχαλάκη Ελένη Κουνδουράκη Νικολέτα Σπαντιδάκη Ελένη - -
2018-10-07 18:00:1207/10/2018 Ακρωτήρι - Παγχανιακός 18:00:1218:00Γυναικών
ΚΛ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Πετακάκη Παρασκευή Κανδηλιεράκης Παύλος Μωραϊτάκη Μαρία-Αικατερίνη - -
2018-10-07 18:00:3507/10/2018 Χερρονάσιος - Ν. ΟΠΕΡ 18:00:3518:00Εφήβων
ΚΛ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Καραπουλάκης Ευάγγελος Σπιθάκη Μαρία Μωυσιάδου Δήμητρα - -
2018-10-07 19:00:1107/10/2018 ΓΕΗ -Ηρόδοτος 19:00:1119:00Εφήβων
ΚΛ. ΛΙΝΤΟ
Καραλή Βασιλική Αβραμοπούλου Γεωργία - - -
2018-10-07 19:00:4607/10/2018 Σούδα - ΣΦΠΧ 19:00:4619:00Εφήβων
ΚΛ. ΣΟΥΔΑΣ
Συκάς Ιωάννης Κοκκινάκης Ευτύχιος - - -

Τετάρτη 10/10/2018
ΗμερομηνίαΓεγονόςΏραΠρωτάθλημαΤόπος διεξαγωγής 1ος Διαιτητής 2ος Διαιτητής Σημειωτής Παρατηρητής Επόπτες
2018-10-10 19:00:4510/10/2018 ΣΦΠΧ - Κύδων 19:00:4519:00Κύπελο Ανδρών
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ
Κανδηλιεράκης Παύλος Πετακάκη Παρασκευή Κουνδουράκη Νικολέτα - -